Promocja

WYBIERZ WYMARZONEGO JEEPA.

Odbierz teraz, a pierwszą ratę kredytu lub leasingu zapłać w 2021 roku.

Usiądź wygodnie w fotelu i sprawdź nasz wirtualny salon na salon.jeep.pl. Poznaj modele samochodów, ich zalety oraz funkcje. Sprawdź także atrakcyjną ofertę, która pozwala na odroczenie płatności za samochód na 2021 rok. Połącz się z nami za pomocą komputera, tabletu lub smartfona i umów się na video prezentację. Wszystkie formalności i promocyjne finansowanie możesz załatwić przez internet.

Czekamy na Ciebie również w naszych bezpiecznych i regularnie dezynfekowanych salonach Jeep®. Nasi doradcy dopasują ofertę do Twoich potrzeb oraz przedstawią możliwość odroczenia płatności na 2021 roku.

Odbierz swój wymarzony samochód już dziś i zacznij go spłacać dopiero w przyszłym roku.


Chcesz dowiedzieć się więcej?

Leasingodawca: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta leasingu jest skierowana tylko do przedsiębiorców oraz dotyczy wybranych wersji samochodów marki Jeep. Szczegóły promocji są dostępne u autoryzowanych dealerów Jeepa. Pierwsza rata kapitałowo-odsetkowa w wysokości określonej w umowie jest płatna po 8 miesiącach (jest to 9 rata zgodnie z harmonogramem umowy). Przez pierwsze 8 miesięcy Klient płaci  raty w wysokości 1 PLN netto. Oferta dostępna dla okresów finansowania od 24 do 60 miesięcy oraz wpłaty własnej od 0%. Podane warunki obowiązują przy skorzystaniu z ubezpieczenia GAP lub ubezpieczenia Bezpieczny Leasing – oferowanego przez Leasys Polska Sp. z o.o. (składka będzie doliczana do rat leasingowych). Szczegółowe warunki leasingu określone są w umowie, zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności leasingowej klienta. 

Kredytodawca: FCA Bank S.p.A. działający poprzez FCA Bank S.p.A. Spółka Akcyjna Oddział w Polsce. Przykład reprezentatywny dla Jeep Renegade w cenie 81 445,00 zł brutto, wpłata własna: 0 zł, okres kredytu: 84 miesięcy, 76 miesięcznych rat: 1 400,65 zł; oprocentowanie stałe w wysokości 0% w okresie pierwszych 8 miesięcy kredytu, w których Kredytobiorca nie płaci miesięcznych rat i oprocentowanie stałe w wysokości 6,99% w pozostałym okresie kredytu; rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 7,9%, całkowita kwota kredytu: 81 445,00 zł  (bez kredytowanych kosztów), całkowity koszt kredytu: 25 004,63zł  (w tym opłata przygotowawcza: 0 zł, odsetki: 20 634,29 zł, ubezpieczenie Bezpieczny Kredyt: 4 370,34 zł), całkowita kwota do zapłaty: 106 699,63 zł. Obowiązkowe ubezpieczenie AC oraz GAP lub Bezpieczny Kredyt.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Promocja jest ograniczona w czasie. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły dotyczące oferty kredytowej i ubezpieczeniowej w salonach grupy FCA oraz na www.fcabank.pl. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne w salonach grupy FCA.„

* obowiązuje opłata wstępna w kwocie 50 zł brutto przy zawieraniu umowy on-line.

Logo    Logo