Promocja

JEEP RENEGADE W ABONAMENCIE OD 899 ZŁ NETTO/MIES.

 

  • Bez wpłaty własnej
  • W cenie raty pełne ubezpieczenie i pakiet przeglądów
  • Umowa na 24 miesiące
  • Oferta dostępna u wybranych dealerów

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Program o nazwie FCA Abonament dotyczy nowych samochodów marki Jeep. Proponowany program skierowany jest zarówno do przedsiębiorców jak i osób prywatnych. W zakresie usługi znajdują się modele: Jeep Compass, Jeep Cherokee, Jeep Wrangler, Jeep Grand Cherokee.

Operatorem programu FCA Abonament jest firma LEASEPLAN FLEET MANAGEMENT (POLSKA) SP Z O. O., ul. Postępu 14B, 02-676 Warszawa. Finalna decyzja o możliwości zawarcia umowy zostanie podjęta przez operatora programu po analizie dokumentów dostarczonych przez klienta.

W ramach stałej opłaty miesięcznej, różnej dla każdego modelu FCA i podanej na stronie abonament.jeep.pl oraz określonej w umowie pomiędzy operatorem a klientem, klient użytkuje samochód w jednym z czterech możliwych wariantów: 24 miesiące z przebiegiem całkowitym 40 000 km lub 80 000 km / 36 miesięcy z przebiegiem całkowitym 60 000 km lub 120 000 km. Wpłata własna klienta wynosi 0%. W ramach stałej opłaty miesięcznej, operator pokrywa koszty związane z rejestracją samochodu, jego ubezpieczeniem (OC/AC/NNW) oraz kosztami związanymi z przeglądami serwisowymi w interwałach czasowych i kilometrowych określonych przez producenta samochodu. Klient jest uprawniony do korzystania z pojazdu na podstawie i zgodnie z umową, w ramach łącznego limitu kilometrów wskazanego w umowie w okresie 24 lub 36 miesięcy. Po okresie 24 lub 36 miesięcy (decyduje umowa miedzy klientem a operatorem) samochód jest zdawany przez klienta operatorowi programu. Usługa kompleksowej obsługi serwisowej operatora dostarczana jest wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i nie obejmuje czynności obsługi codziennej pojazdu. Pełny pakiet ubezpieczenia oraz gwarancja pojazdu obowiązują na terenie Unii Europejskiej. Szczegóły programu dostępne są u wybranych Autoryzowanych Dealerów Jeep (Lista Dealerów uczestniczących w programie znajduje się tutaj) oraz na stronie internetowej programu.: abonament.jeep.pl. Przesłany materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Niektóre prezentowane na zdjęciach opcje nie stanowią wyposażenia podstawowego i są dostępne wyłącznie za dopłatą.